КОНСОРЦІУМИ

Консорціуми створюються для ведення спільної діяльності, найперше - для розробки та виконання проектів за підтримки міжнародних донорів або інвестиційних проектів. Члени консорціума об'єднують свої ресурси для формування проекту та розподіляють між собою ролі у його наступній реалізації.

!! Організаційно-правовий формат консорціуму визначається пунктом 4 статті 120 Господарського кодексу України.

Інфо для ініціаторів консорціуму

  • Консорціуми є закритими спільнотами фахівців і організацій, які, в основному спілкуються і діють у своєму обмеженому колі.

  • Однак розміщення інформації про консорціум в тренерській мережі КДК і надання точки входу для потенційного спілкування його ініціаторів та учасників з членами мережі КДК сприяє виникненню синергетичних зв'язків як та етапі розробки проектів консорціуму, так і їх реалізації

  • Після заповнення форми про створення консорціуму (загальної, яка розміщена на сторінці Структура мережі, або через кнопку Створити сторінку консорціуму, яка розміщена вище).

  • На сторінці консорціуму розміщується інформація, яку його ініціатори хочуть поширювати в мережі на власний розсуд.

  • Визначений ініціаторами представник консорціуму стає адміністратором відповідної сторінки сайту мережі КДК і надалі здійснює розміщення та редагування інформації на цій сторінці. Доступ до сторінки консорціуму також має адміністрація сайту

  • На сторінці консорціуму також надається інформація про групи в соціальних мережах, які можуть бути як відкритими для всіх, так і обмеженими певним колом учасників, в яких ведеться спілкування з питань формування та діяльності консорціуму.