АВТОРСЬКІ КОЛЕКТИВИ

Авторські колективи створюються для того, щоб спільними зусиллями фахівців мережі КДК сформували певний об'єкт інтелектуальної власності - навчальний курс, посібник, стандартизований тренінговий або консультаційний продукт тощо.

Мережа КДК фіксує і захищає права інтелектуальної власності своїх членів та авторських колективів.

!! Правовий формат формування і діяльності авторського колективу визначається Цивільним колексом України (стаття 428 "Здійснення права інтелектуальної власності, яке належить кільком особам" та глава 26 "Право спільної власності")

Інфо щодо авторських колективів

  • Авторські колективи діють на базі організацій будь-яких організаційно-правових форм.

  • Об'єкти інтелектуальної власності, створені членами мережі КДК, обліковуються у складі активів організації, обраної авторським колективом як базова. У разі відсутності визначеної колективом організації вважається, що такий колектив діє на базі ГО "Аналітичний центр Аграрного союзу України" відповідно до внутрішніх документів організації.

Інфо для ініціаторів авторського колективу

  • Авторські колективи є закритими спільнотами фахівців і організацій, які, в основному, спілкуються і діють у своєму обмеженому колі.

  • Разом з тим, розміщення інформації про організацію, на базі якої діє авторський колектив, склад та тему роботи авторського колективу в тренерській мережі КДК, надання можливості потенційного спілкування авторського колективу з іншими членами мережі КДК сприяє виникненню синергетичних зв'язків, які можуть бути корисними як для вдосконалення продукції авторського колективу, так і її просування

  • На сторінці "Авторські колективи" надається перелік підприємств та організацій, на базі яких діють авторські колективи. На сторінці кожної організації наведений перелік продуктів авторських колективів, при натисканні на назви яких здійснюється перехід на сторінку авторського колективу.

  • На сторінці авторського колективу розміщується інформація, яку його члени хочуть поширювати в мережі на власний розсуд.

  • Після заповнення форми про створення авторського колективу (загальної, яка розміщена на сторінці Структура мережі, або через кнопку Створити сторінку авторського колектиу, яка розміщена вище) координатор авторського колективу стає адміністратором сторінки авторського колективу і надалі здійснює розміщення та редагування інформації. Доступ до сторінки авторського колективу також має визначений представник організації, на базі якої діє авторський колектив та адміністрація сайту.

  • На сторінках авторських колективів також надається інформація про групи в соціальних мережах, які можуть бути як відкритими для всіх, так і обмеженими певним колом учасників, в яких ведеться спілкування з питань формування та діяльності авторського колективу.

  • Інформація про завершені розробки авторських колективів заноситься до Реєстру об'єктів права інтелектуальної власності мережі КДК із зазначенням призначення такого об'єкту та загальної інформації про його зміст, дату створення та узгоджений між авторами розподіл часток власності.