координаційна рада

Координаційна рада мережі КДК діє на стратегічному рівні і є централізованим органом управління мережею. Вона нікому не надає вказівок. ЇЇ основне завдання полягає у тому, щоб максималізувати ефективність діяльності всієї мережі, "зверху" побачити можливості для синергії і повідомити про це структури та членів мережі, яким, можливо не вистачає такого погляду і такої перспективи.

Для того, щоб Координаційна рада могла ефективно виконувати свої функції, структурні одиниці мережі мають повідомляти її як про своє створення, сферу діяльності, так і про ключові питання поточної діяльності.

Допомогу у виконання функцій Координаційній раді надає адміністрація сайту мережі КДК, яка працює в її орбіті. Ініціатори створення структурних одиниць мережі КДК, груп у соціальних мережах в обов'язковому порядку мають включати до них одного або декількох членів Координаційної ради за своїм вибором.

Координаційна рада мережі КДК утворена 17 липня 2020 року на установчому засіданні шляхом трансформації та розширення складу Ініціативної групи, яка діяла на етапі становлення мережі.

ЧЛЕНИ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ:

Лариса СТАРІКОВА

ГО "Аналітичний центр Аграрного союзу України"

написати

Павло КОВАЛЬ

ВГО "Українська аграрна конфедерація"

написати

Любов НЕСТИРЕНКО

Торгово-промислова палата України

написати

Сергій ЩЕРБИНА

ГО "Аналітичний центр Аграрного союзу України"

написати

Андрій МИХАЙЛОВ

Сумський національний аграрний університет

написати

СПІЛКУВАННЯ:

лінк на ZOOM (ідентифікатор конференції 618 054 927, пароль: 847505)